Christophe is geen onbekende bij onze supporters.

Naast zijn taken als back-up center zal Beghin zijn kennis kunnen delen met onze jeugdspelers, wat hun ontwikkelingsproces alleen maar positief kan beïnvloeden en versnellen. Hij zal hen alle knepen van het vak als center kunnen bijbrengen en op die manier zowel op als naast het veld een enorme toegevoegde waarde zijn voor ons team.

Beghin, die 137 selecties verzamelde voor de Belgian Lions, heeft 18 jaar ervaring op het hoogste niveau. Van 2008 tot 2010 verdedigde de drievoudige Belgische Speler van het Jaar al eens de kleuren van de Antwerp Giants. Verder trad hij aan voor Oostende, Verviers-Pepinster en het Italiaanse Roseto.

Q&A

Name: Christophe Beghin
Born: 02/01/1980
Nickname: Bugs
Height: 2m06
Weight: 110kg

Favourites
Pet: Dogs
Drink: Ice Tea
Food: Raclette
Actor: Tom Hardy
Actress: Nathalie Portman
Movie: Snatch
TV-program: Breaking Bad
Male singer: Scylla
Female singer: Keny Arkana
Music: Hip Hop
Sportsman: Xavier Simeon
Sportswoman: Kim Clijsters
Favorite BB-player: Michael Jordan
Dream: Travel around the world with the family
Ambition: Win something this season

15672695_10154921140624869_557861874131366317_n