Kevin Punter is de nieuwste aanwinst van Port of Antwerp Giants. Kevin is een sterke Amerikaanse C (23 jaar, 1m90) die een heel sterk laatste seizoen speelde bij Tennessee in de sterke SEC conference. In 2016 was hij in de NBA Summerleague en bij Minnesota Timberwolves actief. Deze campagne was hij in Griekenland (A1) en bij Lavrio aan de slag en tekende in 21 wedstrijden voor een gemiddelde van 12,5 punten, 2,5 rebounds en 1 assist.

Q&A

Name: Kevin Punter
Born: June 25, 1993
Nickname: KP
Height: 1m93
Weight: 84kg

Favourites
Food: I love all types of food
Actor: Tom Hardy
Movie: The Sixth Man
TV-program: Fresh Prince
Music: Hip Hop and R&B
Dream: To out work everyone and anyone
Ambition: To play in the NBA