Spelers

Naam NR.
Kayla Styles  #1
Lobke Van Gestel #4
Tahnee Arabia-Cortes  #5
Lirda Ndona  #6
Glynis Verschueren  #7
Laeticia Mpoyi Wa Mpoyi  #8
Eva Van Gils  #9
Axelle Van Eupen  #10
Katarina Ristic  #11
Angela Beadle  #12
HéLène Verstricht  #14
Nina Marcou  #20

Technische staf

Naam Functie
Claudia Van Horenbeeck Coach
Hilde D’hondt Assistent coach
Inge Lenders Hoofd afgevaardigde
Ellen Roovers Kinesist
Code Datum Tijd Thuis Uit Reeks Accommodatie
BNADSE08EF01 17-11-2018 20.30 Antwerp Giants DSE A Dynamite Deerlijk DSE A Beker van België Dames - 1/8 finale Sporthal Roosendael
NADSE11AKI08 24-11-2018 20.30 Antwerp Giants DSE A KBBC Upkot Sparta Laarne DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11AGK09 02-12-2018 15.00 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 TC Heiveld hal 3
NADSE11AAK10 08-12-2018 20.30 Basket Namur Capitale DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Hall Octave Henry
NADSE11AKH11 15-12-2018 20.30 Antwerp Giants DSE A Rebond Ottignies DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11ADK07 22-12-2018 20.30 Royal Castors Braine DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Stade Gaston Reiff
NADSE11AKF12 05-01-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A Liège Panthers DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11ACK13 11-01-2019 21.00 Dynamite Deerlijk DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Gaverhal
NADSE11AKJ14 19-01-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11AHK22 26-01-2019 19.30 Rebond Ottignies DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Plaine des Coquerees
NADSE11AEK15 02-02-2019 20.45 Amon Jeugd Gentson DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Leopoldskazerne
NADSE11AKL16 09-02-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A Spirou Ladies Charleroi DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11ABK17 16-02-2019 20.30 Basket Lummen DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Sportcomplex Vijfsprong
NADSE11AKD18 23-02-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A Royal Castors Braine DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11AIK19 02-03-2019 20.30 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE A Antwerp Giants DSE A Top Division Women 1 Gemeentelijke Sporthal Laarne
NADSE11AKG20 09-03-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A BBC Sint-Katelijne-Waver DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve
NADSE11AKA21 23-03-2019 20.30 Antwerp Giants DSE A Basket Namur Capitale DSE A Top Division Women 1 Basketcampus Gasthuishoeve