Speelkalender

Speelkalender

DATUM
UUR
COMPETITIE
WEDSTRIJD
UITSLAG
ZAAL
Za 27/08

18u00

Vriendschappelijk

vs Melsele (tweede klasse)

108 – 84

HVBC

Vr 02/09

20u00

Vriendschappelijk

Toernooi JL Bourg Basket vs SIG Strasbourg (FRA)

73 – 56

Lons

Za 03/09

19u00

Vriendschappelijk

Toernooi JL Bourg Basket vs Chorale Roanne Basket (FRA)

81 – 67

Bourg-en-Bresse

Zo 04/09

15u00

Vriendschappelijk

Toernooi JL Bourg Basket vs London Lions

83 – 74

Bourg-en-Bresse

Zo 11/09

15u00

Vriendschappelijk

vs London Lions (GB)

85 – 87

HVBC

Zo 18/09

15u00

Vriendschappelijk

vs Groningen (NL) – FANDAG

90 – 82

HVBC

Vr 23/09

20u00

1/16 finale BvB

@ Kortrijk Spurs

88 – 94

Lange Munte

Wo 28/09

17u00

FIBA Europe Cup qualifiers

@ AEK Larnaca (CYP)

60 – 76

Kosovo

Vr 30/09

20u00

FIBA Europe Cup qualifiers

@ Sporting CP (PT)

98 – 85

Kosovo

Vr 07/10

20u00

BNXT League R1

vs Leuven Bears

61 – 57

Lotto Arena

Wo 12/10

19u00

FIBA Europe Cup

@ Swans Gmunden (AUT)

88 – 92

Volksbank Arena

Vr 14/10

20u30

BNXT League R1

@ Limburg United

80 – 66

Sporthal Alverberg

Wo 19/10

18u00

FIBA Europe Cup

@ Gaziantep Basketbol (TUR)

82 – 63

Gaziantep

Za 22/10

20u30

BNXT League R1

@ Kangoeroes Mechelen

99 – 77

Winketkaai

Wo 26/10

20u00

FIBA Europe Cup

vs Hapoel Haifa (ISR)

55 – 56

Lotto Arena

Za 29/10

20u45

1/8 finale BvB

@ BC Oostkamp (derde klasse)

82 – 102

De Valkaart

Di 01/11

20u00

FIBA Europe Cup

vs Swans Gmunden (AUT)

87 – 90

Lotto Arena

Zo 06/11

15u00

BNXT League R1

@ Okapi Aalst

78 – 76

‘t Forum

Za 19/11

20u00

BNXT League R1

vs Brussels Basketbal – PORT OF ANTWERP-BRUGES GAME

89 – 55

Lotto Arena

Wo 23/11

20u00

FIBA Europe Cup

vs Gaziantep Basketbol (TUR)

87 – 75

Lotto Arena

Za 26/11

20u30

BNXT League R1

@ Liège Basket

81 – 89

Huy Hall

Di 29/11

19u00

FIBA Europe Cup

@ Hapoel Haifa (ISR)

Romema

Vr 02/12

20u00

BNXT League R1

vs Spirou Charleroi – GOLDEN PALACE GAME

Lotto Arena

Vr 09/12

20u30

1/4 finale BvB (heen)

@ Leuven Bears

Sportoase

Zo 11/12

15u30

1/4 finale BvB (terug)

vs Leuven Bears

Lotto Arena

Za 17/12

20u30

BNXT League R1

@ Leuven Bears

Sportoase

Ma 26/12

15u00

BNXT League R1

vs Okapi Aalst – CHRISTMAS GAME

Lotto Arena

Vr 06/01

20u30

BNXT League R1

@ Mons

Mons Arena

Vr 13/01

20u30

BNXT League R1

vs Kangoeroes Mechelen – SCANCAR MEN’S NIGHT

Lotto Arena

Zo 15/01

15u00

BNXT League R1

@ Brussels Basketball

N-O-H

Di 17/01

20u00

BNXT League R1

vs Mons – SPORTOASE GAME

Lotto Arena

Za 28/01

20u00

BNXT League R1

vs Liège Basket – LOUIS WIDMER LADIES NIGHT

Lotto Arena

Za 04/02

20u30

BNXT League R1

@ Spirou

Spiroudôme

Zo 12/02

15u00

BNXT League R1

@ BC Oostende

Versluysdôme

Wo 15/02

20u00

BNXT League R1

vs BC Oostende (inhaalwedstrijd eerste speeldag) – TELENET GAME

Lotto Arena

Za 18/02

20u30

BNXT League R1

vs Limburg United – HEYLEN VASTGOED GAME

Lotto Arena

Vr 03/03

20u00

BNXT League R2

vs Nederlandse tegenstander

Lotto Arena

WE 17-19/03

?

BNXT League R2

@ Nederlandse tegenstander

?

Za 25/03 *

20u00

BNXT League R2

vs Nederlandse tegenstander

Lotto Arena

Wo 29/03

?

BNXT League R2

@ Nederlandse tegenstander

?

WE 31/03-02/04

?

BNXT League R2

@ Nederlandse tegenstander

?

Za 08/04

20u00

BNXT League R2

vs Nederlandse tegenstander

Lotto Arena

WE 14-16/04

?

BNXT League R2

@ Nederlandse tegenstander

?

Wo 19/04

20u00

BNXT League R2

vs Nederlandse tegenstander

Lotto Arena

WE 21-23/04

?

BNXT League R2

@ Nederlandse tegenstander

?

Vr 28/04 *

20u00

BNXT League R2

vs Nederlandse tegenstander

Lotto Arena

 

* Nog te verplaatsen

BNXT League = Belgisch-Nederlandse competitie
BvB = Beker van België
FIBA Europe Cup = Europese competitie

Volgende wedstrijd TGA

FIBA Europe Cup

Hapoel Haifa (ISR)
Telenet Giants Antwerp
VS

Game Countdown